OGÓLNOPOLSKA SIEĆ
SZKÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Bogata oferta nowoczesnych materiałów dydaktycznych

Partner metodyczny

Opiekunem metodycznym sieci szkół języka angielskiego mobile ENGLISH jest wydawnictwo Pearson Longman. Jest to jedno z wiodących wydawnictw edukacyjnych w Polsce i na świecie. Dzięki bogatej ofercie nowoczesnych materiałów dydaktycznych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego kursu niezależnie od celu nauki, wieku oraz poziomu zaawansowania Słuchacza. Każdy uczeń może zdecydować, czy chce uczyć się z wykorzystaniem odpowiedniego podręcznika lub tylko w oparciu o autorski program kursu przygotowany przez lektora. Zawsze jednak tematyka kursu odpowiada indywidualnym preferencjom ucznia, a materiał z podręcznika uzupełniany jest o ćwiczenia oraz teksty dostarczane przez lektora.

W swojej codziennej pracy lektorzy mobile ENGLISH wykorzystują także multimedia, materiały autentyczne, artykuły prasowe i inne, które sprawiają, że nauka języka obcego staje się przyjemnością, a sam proces jest krótszy i daje szybsze efekty. Dobór materiałów do prowadzenia zajęć poprzedzony jest analizą potrzeb każdego Słuchacza, weryfikacją poziomu umiejętności językowych oraz rozmową na temat oczekiwań ucznia.

oceń mobile ENGLISH Oceń nas!
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Kliknij - wypełnij formularz na naszej stronie www.
Sprawdź swój angielski
Poznaj swój poziom umiejętności i rozpocznij skuteczną naukę z mobile ENGLISH już teraz!
oceń mobile ENGLISH Nauka z native speaker'em
Specjalnie dla naszych Słuchaczy organizujemy zajęcia z lektorami pochodzącymi głównie z krajów anglojęzycznych, przede wszystkim z Anglii oraz USA.
oceń mobile ENGLISH Inne języki
Uwaga! mobile ENGLISH rozszerza swoją ofertę o możliwość nauki innych języków obcych:
oceń mobile ENGLISH Zbieraj nagrody!
Zobacz, jakie nagrody możesz mieć ucząc się regularnie angielskiego z mobile ENGLISH.
mobile ENGLISH 2013. All rights reserved. Designed by: brand21